SKLO JE OUT,

BETON IS

THE NEW BLACK!

SKLO JE OUT,

BETON IS

THE NEW BLACK!

VONNÉ SVÍČKY ZE SÓJOVÉHO VOSKU

Svíčky LucyCan jsou vyrobeny bez parafínu, pouze ze 100% sójového vosku.

Svíčky jsou lité do betonových dóz vlastní výroby. Co kus to originál, zlacené a pigmentované dózy nejsou žádná sériovka ale poctivá ruční práce, nikdy nedostanete stejný design, takže vám pokaždé přijde malé překvapení.
Vosk je „Vegan friendly“ a  je biologicky odbouratelný.  Při výrobě nejsou používány žádné živočišné produkty ani nedošlo k testování na zvířatech.
Obsahují bavlněný knot bez olova. Používám vysoce kvalitní, čisté vonné oleje, které zaručí opravdu intenzivní zážitek při hoření i bez něj.

Vůně je nejsilnější pouto k paměti.

Výhody sójového vosku:

Sójový vosk je netoxický a čistší při spalování, neobsahuje toxiny a karcinogeny. Jako vosk na rostlinné bázi neuvolňuje žádné škodlivé vedlejší produkty ani neprodukuje černé saze, které mohou znečistit stěny a závěsy jako vosky parafínové, které jsou vyrobeny z ropy.

Sójový vosk má nižší bod tání než parafínový, díky tomu sójové svíčky hoří pomaleji a déle než parafínové svíčky. Oleje se lépe odpařují a při nižší teplotě tání sójový vosk nese vůni lépe, vůně je zároveň silnější a příjemnější. Obecně se sójový vosk řadí mezi tzv. vosky luxusní. Barva je krémově bílá, konzistence velice jemná.

Betonové dózy jsou ručně vyráběné a impregnované speciální hydrofobní a olejofobní nano impregnací. Nevystavujte přímému slunci.

RECENZE

Vaší první svíčku a difuzer jsem koupila na trzích v Berouně. Jsem nadšená, nádherně voní, dlouho vydrží, jsou kvalitní a krásně vyrobené, betonové kalíšky tomu dodají kouzlo. Hned si chcete koupit další. Za mě je to jednička. Ať se Vám daří. Eva

Eva P. (Facebook listopad 2022)

Nejkrásnější unikátní dlohotrvající vůně. Rebarborovou svíčku jsem ještě nezapálila a už 2 měsíce voní si jen tak a difuzér keř jemně doplňuje zbytek bytu. Jsem nadšená 🙂

Kláro Ke Sí (Facebook srpen 2022)

Koupila jsem první svíčku a difuzer od LucyCan a jsem teda vůní úplně omámená. Svíčku jsem včera zahřála na 4 hodiny poprvé, tak jak paní radila a celý byt druhý den stále voní brusinkami, pomerančem a skořicí. Fakt nádherná vůně. Máme otevřený strop, nečekala bych ze svíčka bude vonět takhle silně. Difuzér naladí příchozího do domu, úžasná vůně Les, který není ani náhodou nějaké jehličí, i můj manžel včera podotknul, jak se mu libí, jak teď voní náš dům.
Doporučuji! Velká spokojenost! Objednam zase!
Ať se LucyCan daří!
Kat Kit (Facebook červenec 2022)